JO11 1 180207Eind vorig jaar werd op de UDO-site bekend gemaakt wie de winnaar was van de Grote Clubactie 2017 : UDO JO11-1. Hiermee won UDO JO11-1 een teamuitje.

Op zondag 4 februari was het zover, het team van UDO JO11-1 ging naar TRIXS Indoor Trampoline & Beachsports park in Leidschendam. Eerst 1,5 uur beachsoccer en na een pizzapauze nog een uur op de trampoline. Het was een superleuk uitje en UDO JO11-1 wil UDO graag bedanken voor deze prijs!

Het teamuitje paste prima in de voorbereiding op de voorjaarscompetitie.

Dankzij prachtige resultaten in de najaarscompetitie heeft UDO JO11-1 een plekje verdiend in de hoogste voetbalklasse van de regio: Hoofdklasse 1.

Daarin zal het team uitkomen tegen enkel topteams. Topteams zoals HVV, Quick Boys en ... jawel, Feyenoord JO10-1.

Voor de 9 jongens en 2 meisjes van UDO JO11-1 een unieke ervaring!

Natuurlijk wordt het loodzwaar, maar door er vooral heel erg van te genieten hoopt het team toch aardig wat puntjes bij elkaar te sprokkelen. Daarbij kan het team massale support vanuit de club heel goed gebruiken!

Het is al bekend dat de wedstrijd tegen Feyenoord JO10-1 helaas een uitwedstrijd wordt, maar de duels tegen onder andere HVV en Quick Boys worden enerverende thuiswedstrijden. UDO JO11-1 roept dan ook alle UDO-supporters en andere belangstellenden op om het team aan te komen moedigen, in ieder geval bij de thuiswedstrijden: 

  • Zaterdag 17 februari om 9.00 uur tegen Den Hoorn
  • Zaterdag 17 maart om 9.00 uur tegen Nootdorp
  • Zaterdag 7 april om 9.00 uur tegen HVV
  • Zaterdag 21 april om 9.00 uur tegen Quick Boys
  • Zaterdag 19 mei om 9.00 uur tegen DHC  

Zaterdag 10 februari start UDO JO11-1 de voorjaarscompetitie met een uitwedstrijd tegen Voorschoten ’97 (8.30 uur).

JO11 1 180207

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie plaatsen