Seizoen 2017 - 2018

Leeftijdscoördinator: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Selectiespelers voor UDO JO13-1 en JO13-2

Ceyden Altinogullari,, Milo Baak, Hidde Bakker,Timo Bègin, Yoram van den Bos, Matthijs Brom, Finley Cameron, Okan Catal, Thomas Coady, Michele Cotellessa, Tibbe Dekker, Caspar Doetsch, Christiaan Evers, Koen Gijsman, Pjotr Heiligers (K), Owen Joly, Mick Lugtigheid, Svend Madsen, Milan Nathalia, Floris Overbeek, Joppe Roovers, Ruit de Ruijter, Joeri Russel (K), Max Schenk, Quint Schenk, Noah Shah, Giel Verlinden, Jan van der Zon, Stef van der Zon

Trainers JO13-1: Kubilay Isik & Niels van Steijn

Leiders JO13-1: Kubilay Isik & Niels van Steijn

 

Trainers JO13-2: Cas Bolink & Boyd van der Vliet

Leiders JO13-2: Cas Bolink & Boyd van der Vliet

Vanuit de selectie groep gaan uiteindelijk nog 2 spelers over naar de JO13-3

 

UDO JO13-3

Lucas Cornelissen, Robin Janssen, Wik Kroon, Timo Kuipers, Luuk van Pampus (K), Gijs Schavemaker,  Bram Vletter, Victor Schuurman, Willem Nilan, Esmee de la Rie, Lucas Ruygrok, Max Spadon, Björn Zandbergen; Diëgo Zwaan

Trainer: Nico Janssen, Niels Schavemaker & Paul van Loe

Leiders: Nico Janssen

 

  

Seizoen 2016 - 2017

Leeftijdscoördinator: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Selectiespelers voor UDO O13-1 en O13-2 (D1/D2)

Michel Engels (keeper), Joeri Russel (keeper), Sam van der Kraan, Michele Cotellessa, Floris Overbeek, Owen Joly, Matthijs Brom, Svend Madsen, Jeffrey Fielemon, Christiaan Evers, Duuk Visser, Mac Visser, Thomas Coady, Arda Yagci, Mehdi Ayachi, Noah Shah, Milo Baak, Tibbe Dekker,Yoram van den Bos, Mick Lugtigheid, Gastón Strik, Samuel Lakeman, Ryan Thijssen, Justin de Wit, Joren Moolenaar en Tibbe Bottema

Trainer(s) / Coaches O13-1: Stefan Stoeken en Timo Lichtenbeld

Leiders O13-1: Stefan Stoeken en Timo Lichtenbeld

Trainer(s) / Coaches O13-2: Phil Coady en Daniel Poldervaart

Leiders O13-2: Phil Coady en Daniel Poldervaart

JO13 2 Medium

 JO13-2 - Foto: Phil Coady

UDO O13-3 (D3)

Tygo Buitenbos (keeper), Jasper van der Velde, Jaden Birginia, Lois van der Horst, Brent van Hemert, Solin Bleijerveld, Sophia Papas, Anna Cambassedes, Luuk van Loe, Marc Rosello, Allessandro Spaargaren, Gonzalo Fernandez de Paz en Florian Malewicz en Moos van Kampen

Trainer: Peter van Hemert

Leiders: Peter van Hemert

JO13 3

 

UDO O13-4 (D4)

Luuk van Pampus (keeper), Milan Nathalia, Ferdia Hyde, Finley Cameron, Cerren Krebber, Wik Kroon, Xander Eind, Rogier van der Luit, David Dobrivojevic, Bram Vletter, Timo Kuipers, Max Schenk, Quint Schenk en Robin Janssen

Trainer: NNB

Leiders: NNB

 

UDO O13-5 (D5)

Tygo Zandvliet (keeper), Luca Martellucci, Floor Kralt, Isa Lugtigheid, Bo Kremers, Susanne van der Zon, Pepijn de Vos, Dylan Graven, Koen Ronteltap, Matteo Magaldi, Morgan Löwe, Benjamin Jas, Felix Wams, Jack Nicholls en Bart Fitskie

Trainers: Rian van der Zon en Hans Kralt

Leiders: Rian van der Zon en Hans Kralt

  


Seizoen 2015 - 2016

Leeftijdscoördinator: Cees van Staveren

UDO D1/D2 selectie

Beer Ankone, Filip Dobrivojevic, Julen Duijvesteijn-Perez, Jort Faber, Jasper Mulder, Willem Oosterhout, Camiel Perquin, Daan de Roy van Zuydewijn, Jens van Staveren, Ruben Tijl, Rijk Verheul, Alex van de Kolk, Léon Joly, Tibbe Bottema

Trainer / Leider D1: Wilbert Witteman

D1 2015 2016 Medium

UDO D2

Justin de Wit, Koen van Berkel, Dorus Buis, Rens van Delft, Joren Moolenaar, Sem Snik, Mels Voorbij, Tyrone de Vreugd, Arda Yagci, Jorn Zwarts, Jasper van der Velde, Ryan Thijssen

Trainer(s): Serge Heijnen

Leider(s): Edwin van Delft & Richard Snik

UDO D3 selectieteam

Jaden Birginia, Solin Bleijerveld, Tygo Buitenbos, Anna Cambassedes, Brent van Hemert, Lois van der Horst, Moos van Kampen, Eef Kwakman, Samuel Lakeman, Sophia Papas, Florian de Rapper, Gabi Scholten, Dennis Schönau

Trainer(s): Peter van Hemert

Leider(s): Peter van Hemert

 D3 2015 2016 2

UDO D4

Sem Corten, Gonzalo Fernandez de Paz, Jeff Gool, Robin Groenewoud, Martijn Heddema, Koen Molendijk, Thomas Noordman, Daan Pasman, Allessandro Paun, Marc Rosello, Allessandro Spaargaren, Laurens van Werven, Gastón Strik, Dani van den Akker

Trainer(s) / Leider(s): Mirko Pasman & Reinoud Noordman

UDO D5

Lucas de Jong, Anouk Kempen, Luuk van Loe, Isa Lugtigheid, Tessa Lugtigheid, Matteo Magaldi, Luca Martellucci, Jack Nicholss, Koen Ronteltap, Sem de Vet, Pepijn de Vos, Susanne van der Zon, Jannes Boerman, Morgan Löwe

Trainer(s): Rian van der Zon & Vacant

Leider(s): Rian van der Zon & Paul van Loe

UDO D6

Maarten Bol, Dylan Graven, Benjamin Jas, Floor Kralt, Bo Kremers, Jip Muusz, Mick van der Schaft, Felix Wams, Florian Malewicz, Ray ten Broeke, Ahmad Alchami, Abdul Fayad, Arash Gholami

Trainer(s): Rian van der Zon & Vacant

Leider(s): Hans Kralt & Vacant

 


Seizoen 2013 - 2014

UDO D1

Floris van Steeg, Floris Haverman, Lukas Tijl, Bas Brom, Milan Heijnen, Marit Hoeberechts, Robert Theunissen, Max Heederik, Florian Gonizzi, Jari van der Lans, Joey Meskers.

UDO D1/D2

Manu Cambassédès, Simon de Lange, Finn van der Straaten, Oscar Korpel.

UDO D2

Joep Kralt, Kees Oosterhout, Sam Coady, Matthijs Stam, Jelle Koridon, Randy Thijssen, Mats Pouw, Freek van Duivenvoorden, Max van der Meij, Christiaan van der Lee, Mohamed Hussein, Pedro Penin, Niels van Beelen.

UDO D3

Joey Buck, Bram Hoogduin, Jeroen Westmaas, Jeroen de Jong, Jesse Plug, Jelte Hugens, Niek Schavemaker, Max Sikkema, Pepijn Wigmans, Thijmen Nieuwenhuizen, Quinten Heemskerk, Rik van der Zon, Bruno Haft, Joris Brouwers, Lars van Loe, Pieter Kleinjan.


Seizoen 2011 - 2012

UDO D1

Niels Lichtenbeld, Rutger Tuijl, Martijn Theunissen, Robin Batenburg, Koen Voorbij, Noah Papas, Jasper Koridon, Sjoerd Bakker, Yannick Kooman, Niels van Leur, Edwin van Leur, Boris Gerts, Maarten Duivenvoorden, Milan Rijghard, Ingmar Mantingh, Justus van Ingen Schenau

UDO D2

Nick Osseweijer, Daniël van Vliet, Brent Groenendijk, Dave van Leeuwen, Peer Berwers, Jasper Broekstra, Martijn Smit, Jesper Lauteslager, Dennis van der Lee, Justus Pasman, Bond Pinmek

UDO D3

Jelle Pronk, Joël Bruinvels, Richard Duut, Martijn van der Zon, Maric Blokker, Marijn Ouwerkerk, Jonah Heemskerk, Cody Massee, Kees van der Meent, Karel Marks, Béla Nándorfi, Merlijn van der Sluijs, Erdem Kus, Julian Cornelissen


Seizoen 2010 - 2011

UDO komt dit seizoen met 3 D-elftallen uit. De teams zijn in de competitie als volgt ingedeeld:

UDO D1, 2de klasse, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur
UDO D2, 6de klasse, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur
UDO D3M, 8de klasse, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur

Spelers in de D-klasse zijn geboren in 1998/1999.
Speelduur is 2x 30 minuten.
In de alle D-klasse mag doorlopend gewisseld worden.

D-Coordinator: Marc du Maine, 071-5156354, email.

Teamindelingen
Hieronder staan de (voorlopige) indelingen bij de D-jeugd voor het komende seizoen. De teamindelingen kunnen tijdens de voorbereidingsperiode nog veranderen. Als dit zo is zal dit door de trainers/leiders worden gecommuniceerd.
Heb je opmerkingen, aanvullingen op onderstaande indelingen, neem dan contact op met de betreffende coordinator. Zie de link, als je op de betreffende naam klikt dan kun je een emaibericht versturen.


UDO D1
Alessandro Kwant, Tim Bakker, Cas Bolink, Adriaan von dem Borne, Niels van Velthoven, Joost Verschuuren, Wouter de Bruyn, Thijs de Roy van Zuydewijn, Onno Loeliger, Martijn Theunissen, Boris Gerts, Koen Voorbij, Rutger Tuijl en Niels Lichtenbeld.

Leiders / Trainers
- Ronald van Velthoven: 06-14250776
- Rik Bolink: 06-27063130
Trainingsavonden D1
- maandag 19.00 - 20.00 uur
- vrijdag 19.00 - 20.00 uur


UDO D2
Ashley van Delft, Daniel van Vliet, Luuk de Vries, Milan Diepstraten, Floris Koot, Sam Bakker, Maarten Duivenvoorden, Justin Dommerholt, Noah Papas, Brent Groenendijk, Justus van Inge Schenau, Peer Berwers, Dave van Leeuwen en Jasper Broekstra.

Leiders / Trainers
- Glenn Joval:  06 - 54 66 66 99
- Kees Borst
- Stefan Stoeken
Trainingsavonden D2
- maandag 18:00 - 19:30
- woensdag 18:00 - 19:30 


UDO D3M
Alicia Elzo Kraemer, Amber de Fuijk, Anneloes Bisschop, Demi Snik, Kyra Mol, Irene Zaalberg, Kym van der Spek, Loes Marks, Lola Mantingh, Naomi de Ruyter, Perla Keizer, Richel van der Spek, Rosemarie van Dort en Whitley Gertenaar.

Leiders / Trainers
- Monique Hamerslag:  
- Nicole Hofman: 06 - 14 36 58 81
- Bianca Susan

Trainingsavonden D3M
donderdag van 17:30 uur tot 18:30

Keeperstraining D-groep
-maandag 18:45 - 19:45, o.l.v. Patrick Noort
 


Seizoen 2009 2010

UDO D1

UDO komt dit seizoen met 3 D-elftallen uit. De teams zijn in de competitie als volgt ingedeeld:

UDO D1, 2ste klasse A, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 10.45 uur
UDO D2, 6de klasse A, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur
UDO D3, 8ste klasse C, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 09.00 uur

Spelers in de D-klasse zijn geboren in 1997/1998.
Speelduur is 2x 30 minuten.
In alle D-klassen mag doorlopend gewisseld worden.


D-Coordinator: Marc du Maine, 071-5156354, email.

Teamindelingen
Hieronder staan de (voorlopige) indelingen bij de D-jeugd voor het komende seizoen. De teamindelingen kunnen tijdens de voorbereidingsperiode nog veranderen. Als dit zo is zal dit door de trainers/leiders worden gecommuniceerd.
Heb je opmerkingen, aanvullingen op onderstaande indelingen, neem dan contact op met de betreffende coordinator. Zie de link, als je op de betreffende naam klikt dan kun je een emaibericht versturen.

UDO D1 (Teamlink naar voetbal.nl)

Giscard Martin, Harm Jaap Boerma, Adriaan von dem Borne, Allessandro Kwant, Huib Oversloot, Fabien van Wamel, Dave Alphenaar, Cas Bolink, Bo Hoogduin, Ricardo Huber, Steven van Leur, David Schnorhk en Roel Trouerbach.

Leiders
- Ruud Stuifzand: 
- Patrick Noort 

Trainers
- Ruud Stuifzand
- Patrick Noort
Trainingsavond D1
- maandag 18.00 - 19.15 uur
- vrijdag 18.00 - 19.15 uur


UDO D2 ( Teamlink naar voetbal.nl)

Wouter de Bruyn, Ashley van Delft, Milan Diepstraten, Remen Flapper, Floris Koot, Chiel de Lange, Tijmen van Leusen, Niels van Velthoven, Joost Verschuuren, Daniel van Vliet, Luuk de Vries, Marc Kerkhof en Melvin Schelvis.

Leiders
- Eric de Lange:
- Joost van Leusen: 
Trainers
- Eus Flapper:
- Richard Koot:
- Peter de Bruyn:
Trainingsavond D2
- maandag 18.30 - 19.30 uur
- donderdag 18.30 - 19.30 uur
 

UDO D3M (Teamlink naar voetbal.nl)

Nadia Al-Kaylani, Runa van den Bosch, Rosemarie van Dort, Andrea Elzo Kraemer, Alicia Elzo Kraemer, Amber de Fuijk, Diana van Ierlant, Perla Keizer, Lola Mantingh, Loes Marks, Naomi de Ruyter, Kym van der Spek, Richel van der Spek, Irene Zaalberg, Assali Ayachi, Inez Cramer Bornemann en Whitley Gertenaar.

Leiders
- Nicole Hofman:
- Monique Hamerslag

Trainsters
-  Kitty Susan:
Trainingsavond D3M
- maandag 17.30 - 18.15 uur
- donderdag 17.30 - 18.30 uur


Keeperstraining D-groep
-dinsdag 18.45 - 19.45 uur, o.l.v. Patrick Noort


Allessandro Kwant, Tim Bakker, Cas Bolink, Adriaan von dem Borne, Niels van Velthoven, Joost Verschuuren, Wouter de Bruyn, Thijs de Roy v Zuydewijn, Onno Loeliger, Martijn Theunissen, Boris Gerts, Koen Voorbij, Rutger Tuijl, Niels Lichtenbeld.

UDO D2
Ashley van Delft, Daniël van Vliet, Melvin Schelvis, Luuk de Vries, Milan Diepstraten, Remen Flapper, Floris Koot, Sam Bakker, Maarten Duivenvoorden, Noah Papas, Brent Groenendijk, Justus v Ingen Schenau, Peer Berwers, Jasper Broekstra, Justin Dommerholt.

UDO D3M
Loes Marks, Naomi de Ruyter, Richel van der Spek, Alicia Elzo Kramer, Amber de Fuijk, Perla Keijzer, Lola Mantingh, Irene Zaalberg, Anneloes Bisschop, Isis van der Salm, Whitley Gertenaar, Kym van der Spek, Andrea Elzo Kramer, Rosemarie van Dort.


Seizoen 2008-2009

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen