Seizoen 2017 - 2018

Leeftijdscoördinator: Cees van Staveren

UDO JO15-1

Jens van Staveren (keeper), Beer Ankone, , Filip Dobrivojevic, Jasper Mulder, Alex van de Kolk, Willem Oosterhout, Leon Joly, Camiel Perquin, Daan de Roy van Zuydewijn, Rijk Verheul, Julen Duijvesteijn, Ruben Tijl, Justin de Wit en Tibbe Bottema

Trainers: Joost den Hollander & Ronald van Beelen

Leiders: Joost den Hollander & Ronald van Beelen

Teamfoto JO15 1 Medium

UDO JO15-2

Tyrone de Vreugd (keeper), Mels Voorbij, Ryan Thijssen, Dennis Schönau, Jacopo Marliani, Dorus Buis, Rens van Delft, Eef Kwakman, Jef van Gool, Anna Cambassedes, Sophia Papas, Jasper van der Velde, Lois van der Horst en Abdul Fayad

Trainers: Serge den Os & Tim van Berge Henegouwen

Leiders: Serge den Os & Tim van Berge Henegouwen

UDO JO15-3

Tygo Buitenbos (keeper), Joris van der Lichte, Gabi Scholten, Dani van den Akker, Koen van Berkel, Florian de Rapper, Brent van Hemert, Jaden Birginia, Arda Yagci, Marc Notenboom, Moos van Kampen, Koen Ronteltap, en Solin Bleijerveld

Trainer(s): NNB

Leider(s): NNB

UDO JO15-4

Tygo Zandvliet (keeper), Joren Moolenaar, Luuk van Loe, Allessandro Spaargaren, Marc Rosello, Pepijn de Vos, Florian Malewicz, Sem Corten,  Gonzalo Fernandez de Paz, Thomas Noordman, Samuel Lakeman, Martijn Heddema en Laurens van Werven

Trainers: Reinoud Noordman & Paul van Loe

Leiders: Reinoud Noordman & Paul van Loe

UDO JO15-5

Luca Martellucci (keeper), Floor Kralt, Isa Lugtigheid, Bo Kremers, Susanne van der Zon, Mick van der Schaft, Matteo Magaldi, Morgan Löwe, Felix Wams, , Ramon Frederiks, Jack Nicholls, Bart Fitskie

Trainer: Rian van der Zon

Leider: Rian van der Zon

 

Seizoen 2016 - 2017

Leeftijdscoördinator: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (m.i.v. medio oktober 2016)

UDO JO15-1 (C1)

Spelers
Jens van Staveren (K), Leon Joly, Sam Coady, Simon de Lange, Camiel Perquin, Stefan Hooglander, Max Heederik, Willem Oosterhout, Julen van Duijvestein-Perez, Daan de Roy van Zuydewijn, Beer Ankone, Ruben Tijl, Alex van de Kolk

Trainers/Coaches
Joost den Hollander, Ronald van Beelen

Leiders
Joost den Hollander, Ronald van Beelen

 

UDO JO15-2 (C2)

Spelers
Koen Keglovich (K), Jasper Mulder, Mathijs Stam, Bas Brom, Filip Dobrivojevic,  Rijk Verheul, Pieter Kleinjan, Randy Thijssen, Mels Voorbij, Dennis Schönau, Pepijn Wigmans, Julian Pfaff, Mohamed Hussein

Trainer
Jeanette Juffermans

Leider/Coach
André Pfaff

 

UDO JO15-3 (C3)

Spelers
Tyrone de Vreugd (K), Florian de Rapper, Abdul Fayad, Dorus Buis, Rens van Delft, Jorn Zwarts, Joris Brouwers, Jasper Brandenburg, Max Sikkema, Koen van Berkel, Eef Kwakman, Joris van der Lichte

Trainers/Coaches
NNB

Leiders
NNB

 

UDO JO15-4 (C4)

Spelers
Lodi den Hollander, Mick van der Schaft, Koen Molendijk, Sem Corten, Dani van den Akker, Martijn Heddema, Laurens van Werven, Anouk Kempen, Gabi Scholten, Ahmad Alchami, Thomas Noordman, Jeff van Gool

Trainers/Coaches
NNB

Leiders
NNB

 


Seizoen 2015 - 2016

Leeftijdscoördinator C: Serge Heijnen

Leeftijdscoördinator MC: Jeannette Juffermans

UDO C1

Niels van Beelen, Manu Cambassedes, Max Heederik, Milan Heijnen, Mohamed Hussein, Jelle Koridon, Oscar Korpel, Simon de Lange, Kees Oosterhout, Mats Pouw, Mathijs Stam, Robert Theunissen, Lukas Tijl

Trainers / Leiders: Joost den Hollander & Ronald van Beelen

UDO C2

Bas Brom, Sam Coady, Florian Gonizzi, Stefan Hooglander, Jelte Hugens, Koen Keglovic, Pieter Kleinjan, Joep Kralt, Joey Meskers, Pedro Penin, Floris van Steeg, Pepijn Wigmans, Salem al Zoobi

Trainers / Leiders: Hendrik Meskers

C2 2015 2016 Medium

UDO C3

Jasper Brandenburg, Joris Brouwers, Joey Buck, Bruno Haft, Bram Hoogduin, Christiaan van der Lee, Lars van Loe, Thijmen Nieuwenhuizen, Randy Thijssen, Niek Schavemaker, Max Sikkema, Jeroen Westmaas, Lodi den Hollander

Trainer(s): Serge Heijnen (tijdelijk)

Leider(s): Frank Marselis 

C3 2015 2016 2

UDO MC1

Puck van Meerten, Laura Manuputty, Yadee Pines, Merel Jongeneelen, Lisette Ronteltap, Nikita Gret, Lotte Coffeng, Lotte van Ingen Schenau, Shanti den Boer, Eden Diepstraten, Nienke de Kuijer, Sanne van Pampus, Jikke Bleijerveld, Noa Wijnmalen, Annetje Velzel, Jasmijn Groenewoud

Trainer(s): Jaap van Pampus, Jan Willem Velzel en Sebastiaan Wijnmalen

Leider(s): Jaap van Pampus, Jan Willem Velzel en Sebastiaan Wijnmalen MC1 2015 2016


Seizoen 2013 - 2014

UDO C1
Boris Gerts, Daniel van Vliet, Dave van Leeuwen, Ingmar Mantingh, Jesper Lauteslager, Karel Marks, Koen Voorbij, Maarten Duivenvoorden, Martijn Theunissen, Milan Rijghard, Niels Lichtenbeld, Noah Papas, Rutger Tuijl, Sjoerd Bakker.

UDO C2
Chris Timmers, Béla Nandorfi, Brent Groenendijk, Cas Bogaards, Dennis van der Lee, Edwin van Leur, Jasper Koridon, Marijn Ouwerkerk, Niels van Leur, Peer Berwers, Ralph van Royen, Robin Batenburg, Rutger Camphuis, Yannick Kooman.

UDO C3
Erdem Kus, Jeroen Verschuren, Joël Bruinvels, Jonah Heemskerk, Julian Cornelissen, Justus van Ingen Schenau, Maric Blokker, Martijn Smit, Martijn van der Zon, Nick Osseweijer, Richard Duut, Yaren Yilmaz, Bond Pinmek.

UDO MC1
Laura Manuputty, Isa Douwes, Puck van Meerten, Merel Jongeneelen, Puck Verheul, Willemijn Coenen, Eden Diepstraten, Shanti den Boer, Lisette Ronteltap, Nienke de Kuijer, Lotte van Ingen Schenau, Lotte Coffeng, Jikke Blijerveld.


 

Seizoen 2011 - 2012

UDO C1
Bo Hoogduin, Giscard Martin, David Schnorhk, Steven van Leur, Bert Juffermans, Fabien van Wamel, Roel Trouerbach, Alessandro Kwant, Cas Bolink, Adriaan von dem Borne, Niels van Velthoven, Joost Verschuuren, Emma van den Bergh, Chiel de Lange, Ricardo Huber, Wouter de Bruin

UDO C2
Micha Bruinvels, Quinten de Ridder, Niels van de Mortel, Jasper van der Zon, Luc Bonnet, Dave Lejour, Ashley van Delft, Luuk de Vries, Milan Diepstraten, Nils Koevoet, Sam Bakker, Ralph van Royen

Leider/trainer: Tim van Berge Henegouwen (06-53 95 04 22)
 
UDO MC1
Loes Marks, Demi Snik, Richel van der Spek, Amber de Fuijk, Perla Keijzer, Lola Mantingh, Irene Zaalberg, Anneloes Bisschop, Kyra Mol, Whitley Gertenaar, Kym van der Spek, Rosemarie van Dort 
 

Seizoen 2010 - 2011

UDO komt dit seizoen met 3 C-elftallen uit. De teams zijn in de competitie als volgt ingedeeld:

UDO C1, 2de klasse, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 10.45 uur
UDO C2, 6de klasse, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur
UDO C3, 7de klasse, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur

Spelers in de C-klasse zijn geboren in 1996/1997.
Speelduur is 2x 35 minuten.
In de alle C-klasse mag doorlopend gewisseld worden.

C-Coordinator: Marc du Maine, 071-5156354, email.

Teamindelingen
Hieronder staan de (voorlopige) indelingen bij de C-jeugd voor het komende seizoen. De teamindelingen kunnen tijdens de voorbereidingsperiode nog veranderen. Als dit zo is zal dit door de trainers/leiders worden gecommuniceerd.
Heb je opmerkingen, aanvullingen op onderstaande indelingen, neem dan contact op met de betreffende coordinator. Zie de link, als je op de betreffende naam klikt dan kun je een emaibericht versturen.


UDO C1
Menno Bakker, Prince Iradukunda, Rutger Hoogkamer, Youri Dolman, Lodewijk Bloemzaad, Timo Rohmer, Timo Lichtenbeld, Nick Neuteboom, Satya de Boer, Ruben van Velzen, Seno Darmawan, Fabian van Wamel, Bo Hoogduin, Giscard Martin.

Leiders / Trainers
- Jordi Witteman: 06-22461446
- Ron van Klaveren
Trainingsavonden C1
-maandag 18.00 - 19.15 uur
-donderdag 18.00 - 19.15 uur


UDO C2
Frank Teeuw, Floor Pouw, Wessel Hoeberechts, Pieter van Arend, Freek van Moorsel, Wout Versluijs,  David Schnorhk, Steven van Leur, Ricardo Huber, Roel Trouerbach, Bart Zaalberg, Chiel de Lange, Simone de Bruyn.

Leider / Trainer
- Tim van Berge Henegouwen: 06-30411402
Trainingsavonden C2

-vrijdag 18:30 - 19:45 



UDO C3
Luke Noordermeer, Sander Matters, Casper Sira, Quinten de Ridder, Mike van Abswoude, Dave Alphenaar, Niels van der Mortel, Jasper van der Zon, Bert Juffermans, Luc Bonnet, Claudia van Ierlandt, Demi Snik.

Leiders / Trainers
- Bas van den Berg 
- Jeannette Juffermans
: 071-5157040 / 06-18152000
Trainingsavonden C3
maandag en woensdag van 18:00 uur tot 19:15 (19:30)

Keeperstraining C-groep
-maandag 19:00 - 20:00, o.l.v. Patrick Noort

 


 

Seizoen 2009-2010

UDO komt dit seizoen met 3 C-elftallen uit. De teams zijn in de competitie als volgt ingedeeld:

UDO C1, 1ste klasse 01, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 10.45 uur
UDO C2, 6de klasse 02, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur
UDO C3, 6de klasse 03, aanvangstijdstip thuiswedstrijden 12.45 uur

Spelers in de C-klasse zijn geboren in 1995/1996.
Speelduur is 2x 35 minuten.
In de hoogste C-klassen (UDO C1) mag er niet doorlopend gewisseld worden, in de andere klassen wel (C2 en C3).

C-Coordinator: Marc du Maine, 071-5156354, email.

Teamindelingen
Hieronder staan de (voorlopige) indelingen bij de C-jeugd voor het komende seizoen. De teamindelingen kunnen tijdens de voorbereidingsperiode nog veranderen. Als dit zo is zal dit door de trainers/leiders worden gecommuniceerd.
Heb je opmerkingen, aanvullingen op onderstaande indelingen, neem dan contact op met de betreffende coordinator. Zie de link, als je op de betreffende naam klikt dan kun je een emaibericht versturen.


UDO C1 (Teamlink naar voetbal.nl)

Dario Bagnasco, Timothy van den Berg, Menno Bakker, Satya den Boer, Seno Darmawan, Youri Dolman, Rutger Hoogkamer, Prince Iradukunda, Daan Kok, Thobias de Kolf, Thomas van der Kooij, Timo Lichtenbeld, Remco Molenaar, Timo Rohmer, Tom Uitenboogaard, Patrick Vergeer.

Leiders / Trainers
- Jordi Witteman: 06-22461446
- Ron van Klaveren
Trainingsavonden C1
-maandag 18.00 - 19.15 uur
-donderdag 18.00 - 19.15 uur


UDO C2 (Teamlink naar voetbal.nl)

Shirley Pret, Pieter van Arend, Lodewijk Bloemzaad, Wessel Flapper, Wessel Hoeberechts, Roelof Juffermans, Carl Landesbergen, Floor Pouw, Aron Schenkhuizen, Boy van der Spek, Frank Teeuw, Joost van Velthoven, Ruben van Velzen.

Leider / Trainer
- Tim van Bergehenegouwen: 06-30411402
Trainingsavonden C2

-vrijdag 18:30 - 19:45 


UDO C3 (Teamlink naar voetbal.nl)

Freek van Moorsel, Marc Robert, Ruben van Velzen, Wouter Sluijs, Mike van Abswoude, Luc Bonnet, Bert Juffermans, Sander Matters, Niels van de Mortel, Luke Noordermeer, Jasper van der Zon, Casper Siera, Stefan Sieval, Quinten de Ridder.

Leiders / Trainers
- Glenn Joval : 06-54666699
- Jeannette Juffermans
: 071-5157040 / 06-18152000
Trainingsavonden C3
maandag en woensdag van 18:00 uur tot 19:15 (19:30)

Keeperstraining C-groep
-maandag 19:00 - 20:00, o.l.v. Patrick Noort

Reacties  

#3 Teams Onder 15 - Officiële website van v.v. UDOMarianoSmall 28-11-2017 22:31
I have checked your site and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google's
search results, but there is a tool that can help you to create 100%
unique articles, search for; Boorfe's tips unlimited content
Citeer
#2 Teams Onder 15 - Officiële website van v.v. UDOFirstWyatt 13-10-2017 16:44
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn additional
bucks every month because you've got high quality content.
If you want to know how to make extra $$$, search
for: Mrdalekjd methods for $$$
Citeer
#1 Teams Onder 15 - Officiële website van v.v. UDOAnemonalove 08-07-2017 03:55
Hi guys! Who wants to see me live? I'm live at
HotBabesCams.com, we can chat, you can watch me live for free,
my nickname is Anemonalove , here is my photo:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Citeer

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen