Seizoen 2017 - 2018

Leeftijdscoördinatie: Trainersstaf

Voor het komende seizoen is in onderling overleg met vvOegstgeest besloten om de hele O19 groep samen te voegen en door te selecteren. Hierdoor ontstaan meer homogene teams qua kwaliteit en kan een ieder zoveel mogelijk op zijn eigen niveau voetballen.

ST UDO/Oegstgeest O19 selectie

Bela Nandorfi, Chris Timmers, Daniel van Vliet, Dave van Leeuwen, David van Akkeren, Edwin van Leur, Fabrice Kaptijn, Gijs Jansen, Gijs Noordhuis, Hidde Roovers, Ido Buchman, Jasper Koridon, Jesper Lauteslager, Karel Marks, Kris van Pelt, Marijn Duisters, Matthijs Perreijn, Michiel Mulder, Milan Krens, Niels Lichtenbeld, Noah Papas, Robin Batenburg, Roger Marijnissen, Sil van Dam, Sjoerd Bakker, Thijs Smallenbroek, Tijn Ketelaar, Tim de Graeff, Tom Dekker, Wouter Jansen, Yannick Kooman

ST-O19-1

Trainers: Perry Overvliet &, Rick Koelman

Leiders: Perry Overvliet & Rick Koelman

ST-O19-2

Trainer: Fred van der Lubbe

Leider: Fred van der Lubbe

ST-O19-3

Daan Beggeman, Eric Kemmeren, Ismael Pluygers, Joshua Blankenburgh, Peer Berwers, Thijs Lindthout, Tim de Blaeij

 JO19-3 wordt aangevuld vanuit de selectiegroep tot een volwaardig team.

Trainers: Mario Frissen & Pim van Delft

Leiders: Mario Frissen & Pim van Delft

 

Seizoen 2016 - 2017

Leeftijdscoördinatie: Trainersstaf

ST UDO/Oegstgeest O19 (A-groep)

Voor het komende seizoen is in onderling overleg met vvOegstgeest besloten om de hele O19 groep samen te voegen en door te selecteren. Hierdoor ontstaan meer homogene teams qua kwaliteit en kan een ieder zoveel mogelijk op zijn eigen niveau voetballen.

ST-O19-1

Trainers / Coaches: Tim van Berge Hehegouwen (UDO) & Bas Mouter (vvO)

Leiders: Tim van Berge Hehegouwen (UDO) & Bas Mouter (vvO)

ST-O19-2

Trainers / Coaches: Jan Slot

Leiders: Jan Slot

JO19 org Medium

ST-O19-3

Trainers / Coaches: Mario Frissen

Leiders: Mario Frissen

 


Seizoen 2015 - 2016

Leeftijdscoördinator: Xavier Lauteslager

UDO A1

Niels van Steijn, Kubilay Isik, Adriaan von dem Borne, Cas Bolink, Joost Verschuuren, Niels van Velthoven, Victor Jacobs, Wouter de Bruyn, Bert Juffermans, David Schnorhk, Fabien van Wamel, Jasper van der Zon, Luc Bonnet, Roel Trouerbach, Steven van Leur

Trainers / Leiders: Ferry van Kampen, Tim van Berge Henegouwen

UDO A2

Milan Diepstraten, Bo Hoogduin, Huib Mensink, Luuk de Vries, Raoul Weldaay, Daan Heijnis, Diederik Hartog, Daan Holman, Harmen Verheij, Nick Wolfert, Stijn Blaakman, Tim Noorlander, Walter Post, Tim Bakker

Trainers: Ferry van Kampen, Tim van Berge Henegouwen

Leider(s): NNB

 


 

Seizoen 2013 - 2014

UDO A1

Lodewijk Bloemzaad, Satya den Boer, Youri Dolman, Pieter Heeren, Rutger Hoogkamer , Daan Kok, Timo Lichtenbeld, Remco Molenaar, Timo Rohmer, Joost van Velthoven, Patrick Vergeer, Tom Uittenbogaard, Nick Neuteboom, Frank Teeuw, Timothy van den Berg.

UDO A2

Giscard Martin, Quinten de Ridder, Seno Darmawan, Boy van der Spek, Pieter van Arend, Wouter Versluys, Niels van de Mortel, Menno Bakker, Roelof Juffermans, Camiel Marijnissen, Rune Janssens, Wessel Flapper, Huub van der Maat, Wessel Hoeberechts, Alexander van de Mortel, Ruben van Velzen, Bart Zaalberg

 


Seizoen 2012 - 2013

UDO A1

Camiel Marijnissen, Rune Janssens, Timothy van den Berg, Quinten van Velzen, Tim de Bruyn, Pieter Heeren, Koen du Maine, Daniel Poldervaart, Wessel Flapper, Jordy Manuputty, Tom Uittenboogaard, Mark Devilee, Boy van der Spek, Huub van der Maat, Laurens Franken, Tim de Roode, Marnix Franken, Patrick Vergeer, Roelof Juffermans, Dario Bagnasco, Joost van Velthoven, Remco Molenaar, Frank Teeuw, Daan Kok.

SJT Oegstgeest/UDO A2

 


Seizoen 2011 - 2012

UDO A1

Erik Smit, Koen Sijlmans, Roy Elkerbout, Adam Rohmer, Boris Breebaart, Bjorn Hansen, Timothy Houtman, Sander Mens, Jordy Manuputty, Koen du Maine, Laurens Franken , Glenn Rietveld, Marnix Franken, Daniel Poldervaart, Rob Heine, Quinten van Velzen, Mark Devilee, Huub van der Maat

Leider/Trainer: John Slierings: 06-26718977

 


Seizoen 2010 - 2011

UDO A1

Wesley Hollebeek, Victor Louter, Robin van Dort, Bas Nieuwenburg, Erik Smit, Glenn Rietveld, Danny van Velzen, Koen Sijlmans, Roy Elkerbout, Steven Wientjes, Rens van der Spek, Davy van Leeuwen, Justin Boere, Boris Breebaart 

Leider/Trainer: John Slierings: 06-26718977

Bij v.v.UDO is dit jaar 1 A-team actief.

UDO A1, 2e klasse 01 - aanvangstijdstip thuiswedstrijden 15.00 uur

De speelduur in de A-leeftijdsgroep is 45 minuten. In de 2e klasse en lager (B-categorie) mag worden doorgewisseld.

De A-coordinator is John Slierings, 06-26718977

Trainingen: maandag  20:00 uur - 21:15 uur, donderdag 20:00 uur - 21:15 uur.

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen