Seizoen 2017 - 2018

Leeftijdscoördinator: VACANT

Omdat er op dit moment geen leeftijdscoördinator voor de O9/O8 groep is mogen vragen/opmerkingen over deze groep door naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.(ALLEEN VIA E-MAIL --> vragen via de app zullen niet beantwoord worden)

SELECTIETEAMS (JO9-1 + JO9-2)

UDO JO9-1

Loek van IJperen, Miquel van Weeren,  Olaf van den Broek, Jack Brouwer, Luc Westdijk, Tijs Wertwijn, Jonathan Vijver

Trainers: Jos Witteman & Marko van Weeren, Menno Brouwer

Leiders: Robin van IJperen, Wouter Wertwijn, Marcel Westdijk

UDO JO9-2

Nick Nathalia, Floris van den Bogaert, Thomas Tuinenburg, Sam Spilt, Ben Roefs, Nikolai Müller, Floor Gijsman, Mika Shah

Trainers: Jos Witteman & Marko van Weeren

Leiders: Ward Roefs

 

UDO JO9-3

Ferre Moolenaar, Max Kubinek, Aiden Banks, Duuk Vis, Fabian Klier, Tijn van Sambeek, Mats van der Wulp, Thijs van Egmond

Trainers: Jos Witteman & Marko van Weeren

Leiders: Iwan Vis & Gerbert van Egmond

UDO JO9-4

Timo Barclay, Mees Bakker, Olivier van de Eshof, Lars Nieuwenhuys, Daan Wisse, Filippo Loeffler, Ralph ten Holder, Joey de Kok

Trainers: Jos Witteman & Richard & Dennis

Leiders: Paul de Kok & Raymond Bakker

UDO JO9-5

Jasper Versluijs, Tibbe v.d. Weerd, Moos Hoeke, Bas Kroon, David Buitenkamp, Joep Hermans, Kees Hentenaar

Trainers: Jos Witteman & Richard & Dennis

Leider: Wilkin Kroon

UDO JO9-6

Smila Bleijerveld, Lucca Franckland, Floris Tiemersma, Thomas Butler, Max Jongerius, Isis van Hummel, Fenna van Staalduinen

Trainers: Jos Witteman & Richard & Dennis

Leider: Johan Tiemersma

UDO JO9-7

Quinten Vellinga, Luca Krijger, Jesse Aalbersberg, Stan van Klaveren, Boaz Krispijn, Rick van der Zande, Benjamin Knetsch, Ayham Ahmed

Trainers: Jos Witteman & Richard & Dennis

Leider: Martin Pigge

UDO JO9-8

Toon Gorgels, Jacob Kooistra, Guus Vletter, Gijs Jonkers, Roos van IJperen, Linne Tolsma, Mees Koster 

Trainer: Jos Witteman & Richard & Dennis

Leider: Floris Kooistra 

 

UDO JO8-1

Jayden Schouten, Guus Ouwehand, Mees Janszen, Elias van den Bogaert, Timme Lürsen

Trainer: Jos Witteman

Leider: Frank Janszen

UDO JO8-2

Jowi de Wit, Jelte de Kaey, Lennert Vincken, Femm Visser, Thomas Zaldumbide, Sem Noort, Chaiyenna Hemerik

Trainer: Jos Witteman

Leider: Walter de Wit

UDO JO8-3

Fabian Recica, Boaz Neuteboom, Izar Hendrickx, Ilyas Hajji, Finn Leijnse, Ilkay Bilgin, Stijn Hahn

Trainer: Jos Witteman

Leider: Edi Recica

 

 

Seizoen 2016 - 2017

Leeftijdscoördinator: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. & Niels van Steijn

UDO JO9-1

Damian Serdijn, Daniek Tiemersma, Daniel Vijver, Justin Bakker, Loek van IJperen, Mees Wertwijn, Sweder Bunjes,Valentijn Jas (k)

Trainer(s) / Coaches: Niels van Steijn, Cas Bolink & Boyd van der Vliet

Leiders: Mennolt Bunjes

O9 1 2 Medium

 

UDO JO9-2

Jack Brouwer, James Birginia, Jasper Kremers, Miquel van Weeren, Nelson Vellinga, Olaf Timmer, Ole Berg, Sam Heederik, Tijn Bakker (k)

Trainer(s) / Coaches: Niels van Steijn, Cas Bolink & Boyd van der Vliet

Leiders:  Marko van Weeren & Menno Brouwer

 

UDO JO9-3

Floor Gijsman, Luc Westdijk, Mika Shah, Nick Nathalia, Olaf vd Broek, Sam Spilt, Thomas Tuinenburg, Tijs Wertwijn

Trainer: Jos Witteman & Boyd van der Vliet

Leiders: Wouter Wertwijn & Marcel Westdijk

 

UDO JO9-4

Abel Kruger, Daniel Brame, Eyzo Dijkstra, Marcus de Bont, Matteo Vlaar, Max van Hummel, Stan Juffermans, Quinten Sterkenburg

Trainer: Jos Witteman & Boyd van der Vliet

Leider: Anton Juffermans

 

UDO JO9-5

Aiden Banks, Lourens Verbeek, Orson Lowe, Ruben Juffermans, Sten Hutten, Tibbe van der Weerd, Tim Verkroost, Timo Barclay, Tycho Jonkers

Trainer: Jos Witteman, Dennis van der Lee, Richard Duut

Leider: Luuc Hutten

 

UDO JO9-6

Andor Smit, Ben Roefs, Booy Labordus, Ferre Molenaar, Filipo Loeffler, Ismael Vieten, Jasper Versluijs,  Thijs van Egmond

Trainer: Jos Witteman, Dennis van der Lee, Richard Duut

Leider: Gerbert van Egmond & Ward Roefs

 JO9 6

 

 

 

 

 

 

 

 

UDO JO9-7

Bas Kroon, David Buitenkamp, Joep Hermans, Joey de Kok, Lorenzo Crapsi, Lucas van der Meer, Max Kubinek, Moos Hoeke, Ralph ten Holder

Trainer: Jos Witteman, Dennis van der Lee, Richard Duut 

Leider: Paul de Kok

JO9 7

 

UDO JO9-8

Bas Tolboom, Duuk Vis, Fabian Klier, Hugo Rouw,Hugo de Vries, Isis van Hummel, Lars Nieuwenhuys, Max Jongerius, Wessel Buis

Trainer: Jos Witteman, Dennis van der Lee

Leider: Iwan Vis

 

UDO JO9-9

Floris van de Bogaert, Floris Tiemersma, Lucca Frankland, Mats van der Wulp, Mees Bakker, Smila Bleijerveld, Thomas Butler, Toon Gorgels, Nikolai Muller

Trainer: Jos Witteman, Dennis van der Lee

Leider: Raymond Bakker & Johan Tiemersma

 

UDO JO9-10

Boaz Krispijn, Guus Vletter, Jacob Kooistra, Olivier van den Eshof, Rick van de Zande, Stan van Klaveren, Tijn van Sambeek, Quinten Vellinga, Daan Wisse

Trainer: Jos Witteman, Dennis van der Lee

Leider: Martin Pigge & Floris Kooistra

JO9 10 v1 Medium

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen