Contactpersoon gegevens van de kantine commissie zijn hier te vinden.

zaterdag 19 mei 2018
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Dorte Kramers, ouders Fabian Klier, Ryan Thijssen en Eef Kwakman
14:30 - 18:30 Leo den Hollander, ouders Olaf v/d Broek, Anna Cambassedes en Sophia Papas
18:00 - 19:30 Ron de Roode + 2 speelsters VR2

zaterdag 26 mei 2018
08:00 - 11:30 Atie Breugem, Lisette Hoogendoorn
11:00 - 14:30 Monique Meskers, Margot Hoppe, Elaine Serdijn, ouder Camiel Perquin
14:30 - 18:30 Carla van der Voorn, Nico Janssen, ouders Tygo Zandvliet, en Tijn van Sambeek
18:00 - 19:30 John Slierings + 2 spelers UDO 4

zaterdag 2 juni 2018
08:00 - 11:30 Mieke van Dam
11:00 - 14:30 ??
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Aad van Tol, Jan van Vliet

 

 

 ARCHIEF 2017 - 2018

 

zaterdag 26 augustus 2017
08:00 - 11:30 Franca van den Bergh, Thérèse van der Zon
11:00 - 15:15 Ron de Roode
12:30 - 16:30 Yvonne van Megen
15:15 - 17:15 Jan van Vliet, Aad van Tol
17:00 - 19:30 Jack van der Poel, Fred Verkuil

zaterdag 2 september 2017
08:00 - 11:30 Margot Hoppe, Judit Balog
11:00 - 14:30 Corien van den Ende, Monique van Druten, Franca van den Bergh, ouder Milo Baak
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Aad van Tol, Jan van Vliet en ouder Hidde Bakker
18:00 - 19:30 Ed van der Mark + 2 spelers UDO 4

zaterdag 9 september 2017
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Anke Fijen en ouder Yoram van den Bos, Koen Gijsman en Pjotr Heiligers
14:30 - 18:30 Nico Janssen, Moniek Juffermans, ouder Joeri Russel, Noah Shah
18:00 - 19:30 Ron de Roode + 2 speelsters VR2

zaterdag 16 september 2017
08:00 - 11:30 Atie Breugem, Lisette Hoogendoorn
11:00 - 14:30 Corien van den Ende, ouder Ceyden Altinogullari, Timo Bégin en Caspar Doetsch
14:30 - 18:30 Marleen Schuurmans, ouder Okan Catal, Christiaan Evers en Finley Cameron
18:00 - 19:30 Marc du Maine en Yvonne van Megen

zaterdag 23 september 2017
08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Margret den Hollander
11:00 - 14:30 Anja Froeling, ouder Owen Joly, Mick Lugtigheid en Svend Madsen
14:30 - 18:30 Leo den Hollander, Ron de Roode, Maaike Roovers en ouder Giel Verlinden
18:00 - 19:30 John Slierings + 2 spelers UDO 3

zaterdag 30 september 2017
08:00 - 11:30 Mieke van Dam en ouder Stef van der Zon
11:00 - 14:30 Monique Meskers, ouder Tibbe Dekker, Milan Nathalia en Pjotr Heiligers
14:30 - 18:30 Dorte Kramers, Franca van den Bergh, ouder Floris Overbeek en Lucas Cornelissen
18:00 - 19:30 Jaap van Pampus + 2 spelers UDO 4
 
zaterdag 7 oktober 2017
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Monique van Druten, ouder Filip Dobrivojevic en Koen Gijsman
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Aad van Tol, Jan van Vliet, ouder Max Spadon
18:00 - 19:30 Arco de Vos + 2 spelers UDO 5

 

zaterdag 14 oktober 2017
08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Marleen Schuurmans
11:00 - 14:30 Corien van den Ende, Moniek Juffermans, ouder Bram Vletter en Victor Schuurman
14:30 - 18:30 Nico Janssen, ouder Finley Cameron Esmee de la Rie en Timo Kuipers
18:00 - 19:30 Ed van der Mark + 2 speelsters VR1

zaterdag 21 oktober 2017
08:00 - 11:30 Judit Balog en ouder Max van Hummel
11:00 - 14:30 Dorte Kramers, ouders Ryan Thijssen en Floortje Bol
14:30 - 18:30 Carla van der Voorn, Corien van den Ende, Jan van Vliet (& Franca vd Bergh)
18:00 - 19:30 John Slierings + 2 speelsters VR2

zaterdag 28 oktober 2017
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Margot Hoppe, ouders Luuk Planje, Tim van Biezen, Aleksandar Stevanovic en Jacopo Marliani
14:30 - 18:30 Ron de Roode, ouders Damian Serdijn, Fons Voorbij en Lars Fitskie
18:00 - 19:30 Marc du Maine en Yvonne van Megen

zaterdag 4 november 2017
08:00 - 11:30 Mieke van Dam, Lisette Hoogendoorn
11:00 - 14:30 Monique van Druten, ouders Teun Oosterhout, Quinn Antenbrink en Jasper van der Velde
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Aad van Tol, Jan van Vliet en ouder Okan Catal
18:00 - 19:30 Ron (Ed) + 2 spelers UDO 5

zaterdag 11 november 2017
08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Margret den Hollander
11:00 - 14:30 Dirk Jan de Ruiter, ouders Jasper Kremers, Luc Lenoir, Abdul Fayad en Marijn Bingley
14:30 - 18:30 Carla van der Voorn, Angela Talen ouders Ole Berg en Pelle Ruifrok
18:00 - 19:30 Ron de Roode + 2 spelers UDO 4

zaterdag 18 november 2017
08:00 - 11:30 Atie Breugem, Judit Balog
11:00 - 14:30 Monique van Druten, ouders Marnix van Werven, Andrej Sic, Tygo Buitenbos en Sebastiaan Groenewoud
14:30 - 18:30 Ron de Roode, Anneke van Houdt, ouders Emil Rothenberg en Björn Zandbergen
18:00 - 19:30 Jaap van Pampus + 2 spelers UDO 3

zaterdag 25 november 2017
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Leo den Hollander, Dorte Kramers, ouders Matteo Vlaar, en Daniël Brame
14:30 - 18:30 Marleen Schuurmans, Carla van der Voorn, ouders Quinten Sterkenburg en Marcus de Bont
18:00 - 19:30 Ed van der Mark+ 2 speelsters VR1

zaterdag 2 december 2017
08:00 - 11:30 Vanessa Vletter, Mieke van Dam
11:00 - 14:30 Monique Meskers, Margot Hoppe, ouders Diëgo Zwaan, Christiaan Evers en Orson Löwe
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Aad van Tol, Jan van Vliet en ouder Daan Wisse
18:00 - 19:30 John Slierings + 2 spelers UDO 4

zaterdag 9 december 2017
08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Margret den Hollander
11:00 - 14:30 Ouders Andor Smit, Tijn Bakker, Ruben Juffermans, Tycho Jonkers en Sam van der Lichte
14:30 - 18:30 Anke Fijen, Nico Janssen en ouders Jolie Amende en Gabi Scholten
18:00 - 19:30 Marc du Maine & Yvonne van Megen

zaterdag 16 december 2017
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Anja Froeling, ouders Abel  Kruger en Dani van den Akker
14:30 - 18:30 Marleen Schuurmans, ouders Lucas van der Meer en Florian Grentzius
18:00 - 19:30 Arco de Vos + 2 spelers UDO 3

zaterdag 23 december 2017
08:00 - 18:30 GESLOTEN, WINTERSTOP

zaterdag 30 december 2017
08:00 - 18:30 GESLOTEN, WINTERSTOP

zaterdag 6 januari 2018
08:00 - 18:30 GESLOTEN, WINTERSTOP

zaterdag 13 januari 2018
08:00 - 18:30 GESLOTEN, WINTERSTOP

zaterdag 20 januari 2018
08:00 - 10:00 GESLOTEN, WINTERSTOP
10:00 - 13:30 Bestuur
13:30- 18:30 GESLOTEN, WINTERSTOP

zaterdag 27 januari 2018
Openingstijd: nader vast te stellen
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Anja Froeling, Margot Hoppe, ouders Georgiana van Dorp en Kira Schouteren
14:30 - 18:30 Leo den Hollander, ouders Finette Schönau en Eyzo Dijkstra
18:00 - 19:30 FEESTAVOND

zaterdag 3 februari 2018

08:00 - 11:30 Lisette Hoogendoorn, Atie Breugem
11:00 - 14:30 Marleen Schuurmans, ouders Koen Ronteltap, Lisa Bremmer en Avisa
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Aad van Tol, Jan van Vliet en ouder Lucas Ruygrok
18:00 - 19:30 Ron de Roode + ??

zaterdag 10 februari 2018
08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Margret den Hollander
11:00 - 14:30 Leo den Hollander, ouders Florian de Rapper, Gusje van der Schans, Leonoor Backus en Felix Wams
14:30 - 18:30 Corien van den Ende, Nico Janssen, ouders Matteo Magaldi en Nick Nathalia
18:00 - 19:30 Ed van der Mark + 2 spelers UDO 4

zaterdag 17 februari 2018
08:00 - 11:30 Mieke van Dam, Judit Balog
11:00 - 14:30 Anja Froeling, Monique Meskers, ouders Arda Yagci, Jack Brouwer en Lars Nieuwenhuys
14:30 - 18:30 Monique van Druten, ouders Luc Westdijk, Thomas Tuinenburg en Sam Spilt
18:00 - 19:30 Arco de Vos + 2 speelsters VR2

zaterdag 24 februari 2018

08:00 - 11:00 GESLOTEN
11:00 - 14:30 Monique van Druten, ouders Ferre Moolenaar en Mats van der Wulp
14:30 - 18:30 Anke Fijen, Floris van Dorp en ouder Floor Gijsman
18:00 - 19:30 Marc du Maine + Yvonne van Megen

zaterdag 3 maart 2018

08:00 - 11:30 GESLOTEN
11:00 - 14:30 GESLOTEN
14:30 - 18:30 GESLOTEN
18:00 - 19:30 GESLOTEN

zaterdag 10 maart 2018

08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Margret den Hollander
11:00 - 14:30 Leo den Hollander, ouders Allessandro Spaargaren, Timo Barclay, Olivier van de Eshof en Floris van den Bogaert
14:30 - 18:30 Carla van der Voorn, ouders Jasper Versluijs, Moos Hoeke en David Buitenkamp
18:00 - 19:30 Jaap van Pampus + Fred Verkuil

zaterdag 17 maart 2018

08:00 - 11:30 Margot Hoppe, Judit Balog
11:00 - 14:30 Ouders Marc Rosello, Tim Verkroost, Filippo Loeffler en Ralph ten Holder
14:30 - 18:30 Monique van Druten, ouders Joep Hermans, Smila Bleijerveld en Fenna van Staalduinen
18:00 - 19:30 Jaap van Pampus + 2 spelers van UDO 3

zaterdag 24 maart 2018

08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Ouders Ruben Juffermans, Boaz Krispijn, Lucca Franckland, Thomas Butler, Max Jongerius
14:30 - 18:30 Corien van den Ende, ouders Luca Krijger, Jesse Aalbersberg, Stan van Klaveren
18:00 - 19:30 Ron de Roode + 2 spelers UDO 4

zaterdag 31 maart 2018
08:00 - 11:30 Atie Breugem, Mieke van Dam
11:00 - 14:30 Monique Meskers, ouder Sem Corten, Ilyas Hajji en Linne Tolsma
14:30 - 18:30 Anja Froeling, Monique van Druten, ouders Gijs Jonkers en Mees Koster
18:00 - 19:30 Arco de Vos

zaterdag 7 april 2018

08:00 - 11:30 Margot Hoppe, José Nieuwenburg
11:00 - 14:30 Marleen Schuurmans, ouder Gonzalo Fernandez de Paz, Elias van den Bogaert, Jelte de Kaey en Lennert Vincken
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Aad van Tol, Jan van Vliet en ouder Femm Visser
18:00 - 19:30 John Slierings + 2 speelsters VR1

zaterdag 14 april 2018

08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Margret den Hollander
11:00 - 14:30 Carla van der Voorn, ouders Samuel Lakeman en Sem Noort
14:30 - 18:30 Anke Fijen, ouders Boaz Neuteboom, Izar Hendrickx en Florian Malewicz
18:00 - 19:30 Ed van der Mark & 2 speelsters VR2

zaterdag 21 april 2018
08:00 - 11:30 Mariëtte de Roode, Lisette Hoogendoorn
11:00 - 14:30 Dorte Kramers, ouders Finn Leijnse, Ilkay Bilgin, Stijn Hahn
14:30 - 18:30 Corien van den Ende, Nico Janssen, ouders Beer Ankone en Jasper Mulder
18:00 - 19:30 Marc du Maine & Yvonne van Megen

zaterdag 28 april 2018

08:00 - 11:30 Mieke van Dam, Judit Balog
11:00 - 14:30 Leo den Hollander, Monique van Druten, ouders Mick van der Schaft, Alex van de Kolk en Willem Oosterhout
14:30 - 18:30 Marleen Schuurmans, ouders Jeff van Gool, Daan de Roy van Zuydewijn en Rijk Verheul
18:00 - 19:30 Ed van der Mark + 2 spelers UDO 3

zaterdag 5 mei 2018
08:00 - 11:30 Thérèse van der Zon, Margret den Hollander
11:00 - 14:30 Monique Meskers, ouders Julen Duijvesteijn en Ruben Tijl
14:30 - 18:30 Henk Juffermans, Jan van Vliet en ouder Tibbe Bottema
18:00 - 19:30 Arco de Vos (alleen sluiten)

zaterdag 12 mei 2018
MIENIEKAMP
08:00 - 11:30 INGEDEELD VANUIT HET MIENIEKAMP!
11:00 - 14:30 INGEDEELD VANUIT HET MIENIEKAMP!
14:30 - 18:30 Monique van Druten en ouders Aiden Banks en  Nikolai Müller
18:00 - 19:30 Jaap van Pampus + 2 speelsters VR1 

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie plaatsen