Keepers opgelet, het is kort dag, maar wel belangrijk!

Aanstaande 1 juli zal de trailer met paskleding van Peak (de keeperslijn van Tim Krul) naar FC Oegstgeest (parkeerterrein van VVO) komen. Van 10.30 tot 13.30 is daar een eenmalige gelegenheid om jezelf goed te laten opmeten voor de keeperskleding.

peak2

Iedere keeper krijgt de beschikking over een lang en een kort tenue met eenmalig handschoenen. Vervolgens uiteraard de bijbehorende kousen. In de toekomst kan er onderkleding en extra materialen besteld worden voor eigen rekening. Dat geldt ook voor extra handschoenen en dergelijke. Dat zal tot via de site van de club gaan. Naast de keeperskleding zal er uiteraard een clubtas ter beschikking worden gesteld.

Mocht een team nog geen keeper hebben dan is het raadzaam om via comcie@fcoegstgeest aan te geven welke maten er voor het betreffende team besteld moeten worden.

Tot zondag!

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie plaatsen