Het was zeer vroeg opstaan want om 07.00 uur vertrok de bus naar Tilburg. Iedereen was goed gemutst dus de stemming zat er in de bus vlot in. Om ongeveer 8.50 uur kwamen we aan in een bewolkt, maar droog Tilburg. Nadat we ons verkleed hadden moesten we aan de bak. We werden in 2 teams ingedeeld t.w. JG1 was UDO2, groep -12, en de JG2 was UDO1 groep +12.

Resutaten waren boven verwachting, UDO1 won 4 wedstrijden en verloor 2 wedstrijden,
wat resuteerde in plaats 4 van de 15 deelnemers.
UDO2 speelde 8 wedstrijden, waarvan door een misser in de organisatie 1 teveel, maar alle 8 werden gewonnen, met resutaat de 1e plaats van de 18 deelnemers.
Na een lange, gelukkig droge dag, zijn we zeer tevreden de bus weer ingestapt en arriveerden we ongeveer om 19.15 uur in Oegstgeest. We hebben met zijn allen een fantastische dag gehad en met slippertjes in de organisatie, petje af voor hen. Alle meegereisde ouders en opa namens de spelers en begeleiders hartelijk bedankt voor het aanmoedigen.
Martin, Martin, Rene, Jules, opa Dick en Dick.
 

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie plaatsen