Met ingang van maandag 2 juli zijn de huidige tennisbanen niet meer te gebruiken in verband met de werkzaamheden aan het sportpark. Naar verwachting zal de verplaatsing van de banen ongeveer zes weken duren.

Er wordt hard gewerkt op de Voscuyl. De beide voetballen verenigingen, v.v. UDO en v.v. Oegstgeest, fuseren tot de vereniging FC Oegstgeest. En de Oegstgeester Golfclub verhuist naar het clubgebouw van v.v. UDO. Alle Voscuyl terreinen worden hierop aangepast. Dus de voetbalvelden worden geconcentreerd op het zuidelijke deel en de golfbanen naar de noordelijke kant van de Voscuyl. Ook de tennisbanen zullen tijdens deze werkzaamheden worden verhuisd richting clubhuis van de FC Oegstgeest. Het clubhuis wordt op dit moment verbouwd om de grotere aantallen leden te kunnen herbergen. Op bijgaande tekening is de locatie van de nieuwe tennisbanen weergegeven in de cirkel. Deze locatie is meer optimaal dan de huidige omdat deze banen nabij het nieuw in te richten clubhuis liggen.

voscuyl nw

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie plaatsen