Na een week rust wachtte UDO nu een uitwedstrijd tegen Football Factory. Football Factory verloor vorige week van Hazerwoudse Boys (2-1). In de stand stonden ze nu vlak bij elkaar op de respectievelijk 9de en de 11de plaats.


Het publiek kreeg onder koude en winderige omstandigheden een weinig sprankelend en futloos spel te zien. Aan beide kanten werden wel verschillende kansen gerealiseerd. Maar deze resulteerden niet in een doelpunt.
Na de rust kwam UDO energieker uit de kleedkamer. Kennelijk had de peptalk van trainer Nikivor van Rijn toch wel iets teweeggebracht bij de spelers. Kort na elkaar kreeg UDO enkele grote, opgelegde kansen, helaas zonder resultaat.
Waar UDO niet in slaagde, lukte Football Factory wel. Zij zetten de 1-0 op het scorebord.
Kennelijk mede als gevolg van deze achterstand namen de frustraties aan UDO zijde toe. De UDO grensrechter was namelijk van mening dat het toegekende doelpunt buitenspel was. Even later waren de reacties voor de scheidsrechter aanleiding om de UDO grensrechter weg te sturen.
Over de gehele wedstrijd gezien speelde Football Factory toch slimmer dan UDO en vormden zij ook meer een team.
De KNVB app wees Laurens Franken aan als 'Man of the Match'.
In de stand wijzigt niet veel hoewel Football Factory nu dichterbij komt. UDO heeft de kans laten liggen om een flinke stap te maken richting 6de plek. Huidige plaatsing dus respectievelijk de 10de en de 11de plaats voor UDO en Football Factory.

Teams:
Football Factory: Eggen, Luidens, Corte Real (Van der Horst), de Jong, Agrest, Thong, van den Akker, Voltan, Person, Boukhedmi (Hooi), L.Corte Real (Boers).
UDO: Heeren, Houbolt, Juffermans, Schnorhk, Bakker, Rutger Hoogkamer (Isik), De Bruyn, L.Franken (T. Lichtenbeld), M. Franken, Uittenbogaard, De Barros (Van der Hooft).

Overige uitslagen:
Alphia-Roodenburg 8-1, Football Factory-vv UDO 1-0, vv Haagse Hout-Hazerswoudse Boys 2-1, VVSB-vv Meerburg 1-1, SV Wassenaar-SV WVC 0-5, vv Oegstgeest-SEV 1-1.

Link naar verslag Leiden amateurs site.

Link naar foto rapportage van Paul Lichtenbeld op Leiden Amateurs site

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie plaatsen