UDO stichting 300Iedereen heeft vast het grote bord in de kantine wel eens gezien met 100 namen van mensen die UDO een warm hart toedragen. Dat is "De Vrienden van UDO". Deze mensen steunen de vereniging met een jaarlijkse bijdrage. Die bijdragen gebruikt UDO voor de aanschaf van zaken voor het algemene nut van de gehele vereniging.

Binnenkort ontvangen al deze mensen weer de jaarlijkse factuur voor de bijdrage van €50. Ook zal het bord worden geactualiseerd. Oude namen zullen we verwijderen en nieuwe namen toevoegen. Inmiddels hebben zich alweer negen mensen opgegeven. De stickers voor deze namen zijn besteld.

Ook geinteresseerd om bij te dragen? Vul dan bijgaand formulier in en lever dat bij één van de bestuursleden in. Onder 'Lees meer' staan enkele voorbeelden van zaken die de stichting voor de vereniging heeft aan kunnen schaffen.

 

 Voorbeelden van investeringen zijn:

  • Beide flatscreens in de kantine
  • Realisatie van het disco meubel
  • Bijdrage aan de grasmaaier
  • Aanschaf gebruiksvriendelijk kassa systeem
  • Aanschaf tafels en banken tbv de jeugd
  • Bijdrage aan pannaveld

Voorbeelden van nieuwe plannen:

  • Vernieuwen speeltuin
  • Opschonen toiletgroep

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie plaatsen