Hieronder staan alle kampioensteams van v.v. UDO per seizoen opgesomd. Mis je een team? Stuur dan de informatie (team, klasse, voorjaar/najaarcompetitie) bij voorkeur inclusief een groepsfoto naar Ed van der Mark.


Seizoen 2011-2012
(De standenlijst van alle teams kan hier worden gedownload.)

UDO 1 za

  res 4e klasse # G Gelijk V ptn Voor Tegen
1 UDO 1 18 15 0 3 45 90 29
2 Quick Boys 7 18 11 4 3 37 78 52
3 Valken'68 6 18 11 0 7 33 82 66
4 RCL 4 18 9 2 7 29 71 59
5 Rijnvogels 5 18 8 2 8 26 62 59
6 Rijnsb.Boys 7 18 8 1 9 25 58 83
7 Oegstgeest 6 18 6 1 11 19 66 71
8 Oegstgeest 5 18 5 3 10 16 68 85
9 Voorschoten'97 6 18 4 3 11 15 46 80
10 Noordwijk 6 18 5 0 13 15 48 85




UDO ds 1 za

  5e klasse voorjaar # G Gelijk V ptn Voor Tegen
1 UDO DA1 10 9 1 0 28 85 1
2 Woubrugge DA1 10 6 3 1 21 33 17
3 DoCoS DA2 10 5 1 4 16 24 32
4 Zevenhoven DA2 10 3 1 6 10 14 52
5 Ter Leede DA4 10 2 0 8 6 13 37
6 Koudekerk DA2 10 1 2 7 5 11 41



UDO E1

  1ste klasse # G Gelijk V ptn Voor Tegen
1 UDO E1 18 13 4 1 43 89 27
2 Ter Leede E1 18 14 0 4 42 92 31
3 Meerburg E1 18 12 3 3 39 68 33
4 SJC E1 18 9 2 7 29 67 60
5 Voorschoten'97 E2 18 9 0 9 27 72 74
6 Lisse E3 18 8 1 9 25 48 60
7 VVSB E2 18 8 1 9 25 49 64
8 Valken'68 E1 18 5 3 10 18 39 53
9 ASC E1 18 3 1 14 10 23 70
10 RCL E2 18 1 1 16 4 30 105



UDO F1

Positie 2e klasse Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten (totaal) Voor Tegen
1 UDO F1 18 14 2 2 44 98 31
2 Quick Boys F2 18 13 3 2 42 88 33
3 SJC F1 18 9 7 2 34 74 40
4 GHC F1 18 8 6 4 30 45 34
5 RCL F2 18 8 3 7 27 55 48
6 Valken'68 F1 18 7 1 10 22 60 67
7 Foreholte F2 18 5 5 8 20 45 54
8 Kagia F1 18 4 5 9 17 50 77
9 Rijnvogels F1 18 3 3 12 12 35 80
10 Roodenburg F1 18 0 3 15 3 18 104


UDO F2

  5e klasse # G Gelijk V ptn Voor Tegen
1 UDO F2 18 15 1 2 46 87 45
2 RCL F6 18 13 3 2 42 79 22
3 Voorschoten'97 F6 18 13 1 4 40 93 50
4 DoCoS F2 18 9 0 9 27 64 57
5 Kagia F2 18 7 4 7 25 64 52
6 SJC F2 18 7 1 10 22 71 88
7 GHC F2 18 6 3 9 21 73 67
8 Lisse F5 18 5 4 9 19 59 59
9 Valken'68 F2 18 6 1 11 19 71 92
10 UVS F2 18 0 0 18 0 13 142



UDO F3

  7e klasse # G Gelijk V ptn Voor Tegen
1 UDO F3 18 17 1 0 52 79 25
2 Quick Boys F7 18 13 2 3 41 89 28
3 Rijnsb.Boys F6 18 10 2 6 32 52 42
4 Warmunda, SV F2 17 9 1 7 28 56 36
5 DoCoS F3 18 8 2 8 26 44 47
6 Foreholte F6 18 5 4 9 19 42 56
7 Valken'68 F3 18 5 3 10 18 35 60
8 Gr.WII VAC F4 17 5 1 11 16 25 41
9 UVS F4 18 4 2 12 14 38 72
10 Voorschoten'97 F8 18 3 2 13 11 14 67



UDO F4

  8e klasse # G Gelijk V ptn Voor Tegen
1 UDO F4 18 18 0 0 54 144 22
2 Lugdunum F2 18 15 0 3 45 91 41
3 Lisse F7 18 12 2 4 38 68 39
4 RKAVV F5 18 11 1 6 34 74 46
5 GHC F3 18 10 3 5 33 60 43
6 Leiden F2 18 7 1 10 22 58 68
7 Voorschoten'97 F9 18 4 2 12 14 42 86
8 Foreholte F8 18 4 0 14 12 32 92
9 Noordwijk F7 18 1 3 14 6 35 86
10 Boshuizen F2 18 2 0 16 6 13 94



UDO JG1

  1e klasse voorjaar # G Gelijk V ptn Voor Tegen
1 UDO JG1 7 5 1 1 16 34 15
2 DVSU JG1 5 5 0 0 15 21 9
3 Excelsior'20 JG1 6 3 1 2 10 22 20
4 GONA JG1 5 3 0 2 9 19 10
5 NOCKralingen JG1 7 2 1 4 7 17 22
6 ARC JG1 6 2 0 4 6 14 19
7 AGE JG1 6 2 0 4 6 13 24
8 Meerburg JG1 6 0 1 5 1 14 35



Seizoen 2010 - 2011

UDO F1





UDO F5





UDO F7



UDO D3M


Seizoen 2009 - 2010

UDO 2

UDO 2 kampioen in West II, derde klasse A reserve, zondag

team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
UDO 22 19 0 3 57 74 16
ASC 22 16 2 4 50 71 25
DOSR 22 16 1 5 49 56 22
SJZ 22 15 2 5 47 63 26
ROAC 22 12 2 8 38 47 40
Meerburg 22 11 2 9 35 35 38
Alkmania 22 7 5 10 26 43 46
Nicolaas Boys 22 5 3 14 18 37 60
Nieuwkoop 22 5 2 15 17 29 71
Altior 22 5 1 16 16 33 51
Bernardus 22 5 1 16 16 33 92
SJC 22 4 3 15 15 31 65


UDO E1 (najaarscompetitie)


UDO E3 (najaarscompetitie)

UDO F1 (voorjaarscompetitie)



UDO F2 (voorjaarscompetitie)

UDO F3 (najaarscompetitie)

UDO F5 (najaarscompetitie en voorjaarscompetitie!!)

UDO F6 (voorjaarscompetie)

UDO G-jeugd (voorjaarscompetitie)


Seizoen 2008 - 2009

UDO 4
UDO 4 kampioen 2008-2009

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1 UDO 4 21 17 2 2 53 88 37
2 Foreholte 4 22 15 2 5 47 79 35
3 DOSR 4 21 12 2 7 38 67 45
4 ASC 3 19 11 4 4 37 58 33
5 Lugdunum 3 22 10 4 8 34 59 42
6 Warmunda, SV 2 21 9 2 10 29 45 44
7 Alphense Boys 4 20 7 6 7 27 46 46
8 DoCoS 5 22 7 5 10 26 48 53
9 SJC 6 20 7 2 11 23 33 60
10 Boshuizen 4 22 6 5 11 23 48 76
11 ESTO 4 20 3 1 16 10 33 92
12 Leidse Boys 2 20 2 3 15 9 30 71



UDO A1

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 UDO A1 18 13 3 2 42 78 20  
2 Rijnsb.Boys A2 18 12 2 4 38 54 38  
3 Wassenaar A1 17 11 3 3 36 56 27  
4 Forum Sport A2 18 10 3 5 33 57 36  
5 Lisse A2 18 7 4 7 25 46 45  
6 Voorschoten'97 A2 18 7 2 9 23 50 49  
7 Leiden A1 16 4 4 8 16 38 41  
8 VVSB A2 18 4 3 11 15 29 60  
9 SVLY A1 17 4 3 10 14 35 59
10 Katwijk A2 18 2 1 15 7 32 100  


UDO D1 (winnaar NKS beker)


UDO D2 (voorjaarscompetitie)

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1 UDO D2 10 7 2 1 23 36 18
2 Forum Sport D4 10 5 1 4 16 34 27
3 Foreholte D3 10 5 1 4 16 24 18
4 VVSB D5 9 4 0 5 12 24 25
5 RKAVV D4 9 3 0 6 9 17 30
6 HVV D3 10 2 2 6 8 17 34



UDO D4 (voorjaarscompetitie)

UDO D4 kampioen 2008 - 2009 voorjaarscompetitie

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1 UDO D4 10 7 1 2 22 24 12
2 UVS D6 10 7 1 2 22 31 20
3 Noordwijk D4 10 3 3 4 12 18 22
4 Katwijk D4 10 3 1 6 10 14 16
5 Foreholte D6 10 3 1 6 10 18 24
6 Quick Boys D7 10 2 3 5 9 14 25



UDO E3 (voorjaarscompetitie)

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1 UDO E3 10 9 0 1 27 84 26
2 Quick Boys E10 10 7 1 2 22 53 31
3 Ter Leede E7 10 6 0 4 18 38 32
4 SJC E7 10 3 2 5 11 46 41
5 Rijnvogels E6 10 3 0 7 9 29 56
6 VVSB E9 10 0 1 9 1 8 72


UDO F5



UDO F6 (voorjaarscompetitie)
UDO F6 kampioen 2008-2009 voorjaars

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1 UDO F6 9 7 1 1 22 61 15
2 Teylingen F5 9 5 3 1 18 53 18
3 Valken'68 F6 9 5 2 2 17 54 22
4 DoCoS F9 10 4 0 6 12 39 30
5 Rijnvogels F7 9 2 0 7 6 16 73
6 Ter Leede F9 10 2 0 8 6 18 83




UDO MP1 (voorjaarscompetitie)
UDO MP1 kampioen 2008-2009 voorjaars

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1 UDO MP1 10 9 0 1 27 83 6
2 SJC MP1 10 8 0 2 24 61 11
3 Quick Boys MP2 10 6 0 4 18 60 42
4 Koudekerk MP1 10 5 0 5 15 46 38
5 SJC MP2 10 2 0 8 6 11 89
6 DoCoS MP2 10 0 0 10 0 5 80




Seizoen 2007 - 2008

UDO 1 naar tweede klasse


Teamnaam Wedstrijden Punten Voor Tegen
UDO 1 21 48 58 23
Voorschoten'97 1 21 40 45 29
Teylingen 1 21 38 36 27
Foreholte 1 21 32 34 31
Alphen 1 21 30 31 29
SJZ 1 21 30 37 42
Groeneweg 1 21 28 33 37
Alkmania 1 21 23 22 27
DOSR 1 21 20 22 29
ONA 1 21 19 34 46
Bodegraven 1 21 19 25 40
ESTO 1 21 17 16 33



UDO A1
3e klasse



1    UDO A1                           22    18    1    3    55    97    29
2    Leidsche Boys A1           22    17    3    2    54    91    25


Seizoen 2006 - 2007

UDO 1 naar derde klasse!





Seizoen 2005 - 2006

UDO B1

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen