Erevoorzitters

J.J. van der Geest  01-10-1974 (†)
C.A.W. (Kees) van der Star  03-06-2004
J.J. (Hans) van der Weijden  15-12-2012 (†)

 

Ereleden

G.A. Lubbe  19-09-1973 (†)
L. (Bert) Driessen  01-10-1974
M.J.N. (Martin) Dofferhoff  28-10-1984
C. (Cees) Zweegman  28-10-1984 (†)
N.J. (Nico) van der Voort  28-10-1985
G.A. (Gé) Oudshoorn  12-11-1997
J.A. (Sjaak) Stuifzand  15-10-2001 (†)
B.F.L. (Ben) van Abswoude  24-10-2006
J.W. (Koos) Driessen  16-11-2009

 

Leden van verdienste

mw. R. (Roos) Hazebroek  26-10-1987
J. (Jan) Elkerbout  26-10-1987
mw. C.M. (Corrie) van der Voort - Riem  24-10-1988
J.W. (Koos) Driessen  24-10-1988 (zie ook ereleden)
J.A. (Jan) Slierings  30-11-1992 (†)
N.H. (Nico) Onderwater  30-11-1992
D. (Dirk) van Driesten  21-10-1996 (†)
mw. H. (Hennie) van Leeuwen  12-11-1997
mw. M.C.S. (Marian) Slierings - Abrahams  15-10-2001
W.S. (Wout) de Graaf  04-01-2004
G.P. (Guido) van de Mortel  06-01-2007
mw. A. (Annelies) Knops  24-11-2008
R. (Ron) de Roode  18-06-2011
J.J. (Hans) Susan  18-06-2011
H.E. (Henk) van Haasteren  15-12-2012 (†)

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen